Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 1 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.16000.1675
Flaga HUFWęgryHUF0.01300.0139
Flaga HRKChorwacjaHRK0.59000.6190
Flaga BGNBułgariaBGN2.22002.2700
Flaga RONRumuniaRON0.89001.0300
Flaga UAHUkrainaUAH0.14200.1550
Flaga JPYJaponiaJPY0.03400.0355
Flaga RUBRosjaRUB0.06000.0639
Flaga DKKDaniaDKK0.56600.5760
Flaga NOKNorwegiaNOK0.43100.4410
Flaga SEKSzwecjaSEK0.39100.4010
Flaga CADKanadaCAD2.76002.8600
Flaga AUDAustraliaAUD2.60002.7000
Flaga TRYTurcjaTRY0.65000.7900
Flaga ILSIzraelILS1.05001.1100
Flaga AEDEmiratyAED1.03001.1100
Flaga CNYChinyCNY0.53500.5790
Flaga THBTajlandiaTHB0.11500.1299
Flaga ALLAlbaniaALL0.03000.0410
Flaga GELGruzjaGEL1.40001.5800
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM1.75002.3200
Flaga MKDMacedoniaMKD0.06000.0720
Flaga RSDSerbiaRSD0.03000.0400
Flaga ISKIslandiaISK0.02900.0350
Flaga INRIndieINR0.05100.0580
Flaga EGPEgiptEGP0.23000.2900
Flaga VNDWietnamVND0.0001600.000185
Flaga BRLBrazyliaBRL1.01001.1100
Flaga PHPFilipinyPHP0.07000.0830
Flaga MXNMeksykMXN0.19200.2130
Flaga DOPDominikanaDOP0.07950.0850
Flaga MYRMalezjaMYR0.80001.0700
Flaga SGDSingapurSGD2.70002.9500
Flaga HKDHongkongHKD0.45000.5500
Aktualizacja: 2019-05-26 19:50:10


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. RÓŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 577 692 333
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

GODZINY OTWARCIA:
pon. - cz. 10:00 - 21:00
piątek 10:00 - 22:00
sobota 9:00 - 22:00
niedziela 9:00 - 20:00

facebook

kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij