Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 4 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.17400.1840
Flaga HUFWęgryHUF0.01260.0135
Flaga HRKChorwacjaHRK0.60500.6390
Flaga BGNBułgariaBGN2.32002.4300
Flaga RONRumuniaRON0.88000.9600
Flaga UAHUkrainaUAH0.14600.1580
Flaga JPYJaponiaJPY0.03250.0370
Flaga RUBRosjaRUB0.04200.0600
Flaga DKKDaniaDKK0.60700.6170
Flaga NOKNorwegiaNOK0.44300.4530
Flaga SEKSzwecjaSEK0.44200.4520
Flaga CADKanadaCAD2.98003.0800
Flaga AUDAustraliaAUD2.75002.8500
Flaga TRYTurcjaTRY0.46000.5500
Flaga ILSIzraelILS1.08001.1900
Flaga AEDEmiratyAED1.00001.0700
Flaga CNYChinyCNY0.54000.6300
Flaga THBTajlandiaTHB0.10000.1300
Flaga ALLAlbaniaALL0.03800.0450
Flaga GELGruzjaGEL1.20001.4400
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM2.32002.4700
Flaga MKDMacedoniaMKD0.06000.0790
Flaga RSDSerbiaRSD0.03000.0390
Flaga ISKIslandiaISK0.02100.0330
Flaga INRIndieINR0.03100.0590
Flaga EGPEgiptEGP0.16000.2950
Flaga VNDWietnamVND0.0001700.000195
Flaga BRLBrazyliaBRL0.46001.1000
Flaga PHPFilipinyPHP0.05100.0880
Flaga MXNMeksykMXN0.20500.2280
Flaga DOPDominikanaDOP0.07100.0810
Flaga MYRMalezjaMYR0.71001.0150
Flaga SGDSingapurSGD2.60002.9700
Flaga HKDHongkongHKD0.35100.5520
Flaga IDRIndonezjaIDR0.0001100.000300
Flaga MADMarokoMAD0.40000.4900
Flaga JODJordaniaJOD5.30005.9500
Flaga TNDTunezjaTND1.08001.5000
Flaga SCRSeszeleSCR0.21000.3180
Flaga NZDNowa ZelandiaNZD2.51002.8800
Flaga MVRMalediwyMVR0.21000.2900
Flaga LKRSri LankaLKR0.01100.0240
Aktualizacja: 2021-09-17 14:29:04


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. ROŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 577 692 333
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 21:00


facebook 

 kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij