Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 4 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.17200.1790
Flaga HUFWęgryHUF0.01220.0131
Flaga HRKChorwacjaHRK0.61200.6390
Flaga BGNBułgariaBGN2.30002.4100
Flaga RONRumuniaRON0.91000.9600
Flaga UAHUkrainaUAH0.13100.1470
Flaga JPYJaponiaJPY0.03250.0370
Flaga RUBRosjaRUB0.04200.0610
Flaga DKKDaniaDKK0.59900.6090
Flaga NOKNorwegiaNOK0.43700.4470
Flaga SEKSzwecjaSEK0.43800.4480
Flaga CADKanadaCAD2.99003.0900
Flaga AUDAustraliaAUD2.82002.9200
Flaga TRYTurcjaTRY0.43000.5500
Flaga ILSIzraelILS1.04001.1600
Flaga AEDEmiratyAED1.00001.0600
Flaga CNYChinyCNY0.50000.6100
Flaga THBTajlandiaTHB0.11000.1300
Flaga ALLAlbaniaALL0.03400.0398
Flaga GELGruzjaGEL1.00001.4400
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM2.15002.4500
Flaga MKDMacedoniaMKD0.05100.0770
Flaga RSDSerbiaRSD0.03000.0390
Flaga ISKIslandiaISK0.02100.0330
Flaga INRIndieINR0.03100.0590
Flaga EGPEgiptEGP0.16000.2950
Flaga VNDWietnamVND0.0001000.000190
Flaga BRLBrazyliaBRL0.46001.1000
Flaga PHPFilipinyPHP0.05100.0880
Flaga MXNMeksykMXN0.14100.2210
Flaga DOPDominikanaDOP0.05500.0810
Flaga MYRMalezjaMYR0.71001.0150
Flaga SGDSingapurSGD2.41002.9400
Flaga HKDHongkongHKD0.35100.5520
Flaga IDRIndonezjaIDR0.0001100.000300
Flaga MADMarokoMAD0.31000.4500
Flaga JODJordaniaJOD4.42006.1300
Flaga TNDTunezjaTND1.08001.5000
Flaga SCRSeszeleSCR0.17500.3180
Flaga NZDNowa ZelandiaNZD2.31002.7800
Flaga MVRMalediwyMVR0.21000.2900
Flaga LKRSri LankaLKR0.01100.0240
Aktualizacja: 2021-06-23 10:56:57


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. ROŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 577 692 333
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 21:00


facebook 

 kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij