Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 2 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.16600.1720
Flaga HUFWęgryHUF0.01270.0137
Flaga HRKChorwacjaHRK0.60000.6350
Flaga BGNBułgariaBGN2.28002.3800
Flaga RONRumuniaRON0.71000.9700
Flaga UAHUkrainaUAH0.14200.1680
Flaga JPYJaponiaJPY0.03400.0407
Flaga RUBRosjaRUB0.04100.0608
Flaga DKKDaniaDKK0.58300.5930
Flaga NOKNorwegiaNOK0.40100.4110
Flaga SEKSzwecjaSEK0.41500.4330
Flaga CADKanadaCAD2.70002.8000
Flaga AUDAustraliaAUD2.57002.6700
Flaga TRYTurcjaTRY0.51000.6700
Flaga ILSIzraelILS1.00001.1600
Flaga AEDEmiratyAED0.81001.0800
Flaga CNYChinyCNY0.47000.6080
Flaga THBTajlandiaTHB0.11300.1360
Flaga ALLAlbaniaALL0.03600.0398
Flaga GELGruzjaGEL1.30001.4800
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM2.15002.4500
Flaga MKDMacedoniaMKD0.05100.0770
Flaga RSDSerbiaRSD0.03000.0402
Flaga ISKIslandiaISK0.02100.0330
Flaga INRIndieINR0.03100.0590
Flaga EGPEgiptEGP0.16000.3030
Flaga VNDWietnamVND0.0001000.000190
Flaga BRLBrazyliaBRL0.71001.1000
Flaga PHPFilipinyPHP0.05100.0880
Flaga MXNMeksykMXN0.18100.2210
Flaga DOPDominikanaDOP0.06100.0810
Flaga MYRMalezjaMYR0.71001.0150
Flaga SGDSingapurSGD2.51003.0300
Flaga HKDHongkongHKD0.35100.5520
Flaga IDRIndonezjaIDR0.0001100.000300
Flaga MADMarokoMAD0.31000.4600
Flaga JODJordaniaJOD5.01006.2300
Flaga TNDTunezjaTND1.06101.5000
Flaga SCRSeszeleSCR0.21000.3180
Flaga NZDNowa ZelandiaNZD2.01002.6000
Flaga MVRMalediwyMVR0.21000.2860
Flaga LKRSri LankaLKR0.01100.0240
Aktualizacja: 2020-08-04 10:27:11


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. ROŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 577 692 333
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 21:00


facebook

kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij