Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 4 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.17500.1850
Flaga HUFWęgryHUF0.01210.0129
Flaga HRKChorwacjaHRK0.60000.6270
Flaga BGNBułgariaBGN2.30002.4300
Flaga RONRumuniaRON0.90000.9900
Flaga UAHUkrainaUAH0.14500.1580
Flaga JPYJaponiaJPY0.03250.0370
Flaga RUBRosjaRUB0.04300.0580
Flaga DKKDaniaDKK0.62500.6350
Flaga NOKNorwegiaNOK0.45000.4600
Flaga SEKSzwecjaSEK0.44700.4570
Flaga CADKanadaCAD3.17003.2700
Flaga AUDAustraliaAUD2.88002.9800
Flaga TRYTurcjaTRY0.37000.4700
Flaga ILSIzraelILS1.20001.3900
Flaga AEDEmiratyAED1.10001.1800
Flaga CNYChinyCNY0.54000.6300
Flaga THBTajlandiaTHB0.10000.1300
Flaga ALLAlbaniaALL0.03800.0450
Flaga GELGruzjaGEL1.20001.4400
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM2.32002.4700
Flaga MKDMacedoniaMKD0.06000.0790
Flaga RSDSerbiaRSD0.03000.0390
Flaga ISKIslandiaISK0.02100.0330
Flaga INRIndieINR0.03100.0590
Flaga EGPEgiptEGP0.16000.2950
Flaga VNDWietnamVND0.0001700.000195
Flaga BRLBrazyliaBRL0.46001.1000
Flaga PHPFilipinyPHP0.05100.0880
Flaga MXNMeksykMXN0.20500.2650
Flaga DOPDominikanaDOP0.07100.0785
Flaga MYRMalezjaMYR0.71001.0150
Flaga SGDSingapurSGD2.60002.9700
Flaga HKDHongkongHKD0.35100.5520
Flaga IDRIndonezjaIDR0.0001100.000300
Flaga MADMarokoMAD0.40000.4900
Flaga JODJordaniaJOD5.30006.4800
Flaga TNDTunezjaTND1.08001.5000
Flaga SCRSeszeleSCR0.21000.3180
Flaga NZDNowa ZelandiaNZD2.51002.8800
Flaga MVRMalediwyMVR0.21000.2900
Flaga LKRSri LankaLKR0.01100.0240
ArmeniaAMR0.00770.0098
Aktualizacja: 2021-11-27 09:37:27


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. ROŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 577 692 333
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

Regon: 271525540

KRS: 0000049972

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 21:00

 

Bank Pekao SA - 46 1240 4650 1111 0010 7068 7665

Bank ING - 37 1050 1214 1000 0007 0130 2846

Bank PKO BP - 09 1020 2906 0000 1202 0453 4194

 

facebook 

 kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij