Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 1 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.16000.1695
Flaga HUFWęgryHUF0.01300.0138
Flaga HRKChorwacjaHRK0.58300.6090
Flaga BGNBułgariaBGN2.18002.2500
Flaga RONRumuniaRON0.89000.9800
Flaga UAHUkrainaUAH0.14500.1590
Flaga JPYJaponiaJPY0.03400.0360
Flaga RUBRosjaRUB0.05800.0629
Flaga DKKDaniaDKK0.56200.5720
Flaga NOKNorwegiaNOK0.43300.4430
Flaga SEKSzwecjaSEK0.39600.4060
Flaga CADKanadaCAD2.82002.9200
Flaga AUDAustraliaAUD2.55002.6700
Flaga TRYTurcjaTRY0.64000.7600
Flaga ILSIzraelILS1.03001.0800
Flaga AEDEmiratyAED1.00001.0900
Flaga CNYChinyCNY0.53700.5790
Flaga THBTajlandiaTHB0.10000.1299
Flaga ALLAlbaniaALL0.03600.0398
Flaga GELGruzjaGEL1.30001.5800
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM2.00002.3200
Flaga MKDMacedoniaMKD0.06000.0750
Flaga RSDSerbiaRSD0.03000.0400
Flaga ISKIslandiaISK0.02800.0350
Flaga INRIndieINR0.05100.0580
Flaga EGPEgiptEGP0.22000.2900
Flaga VNDWietnamVND0.0001500.000185
Flaga BRLBrazyliaBRL0.90001.1100
Flaga PHPFilipinyPHP0.07000.0830
Flaga MXNMeksykMXN0.19200.2130
Flaga DOPDominikanaDOP0.07200.0850
Flaga MYRMalezjaMYR0.85001.0700
Flaga SGDSingapurSGD2.70002.7600
Flaga HKDHongkongHKD0.45000.5500
Aktualizacja: 2019-07-18 18:57:11


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. ROŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 577 692 333
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

GODZINY OTWARCIA:
pon. - pt. 10:00 - 21:00
sobota 9:00 - 21:00
niedziela handlowa 9:00 - 20:00

facebook

kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij