Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 1 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.16200.1720
Flaga HUFWęgryHUF0.01210.0131
Flaga HRKChorwacjaHRK0.58100.6080
Flaga BGNBułgariaBGN2.18002.2800
Flaga RONRumuniaRON0.86000.9400
Flaga UAHUkrainaUAH0.15200.1680
Flaga JPYJaponiaJPY0.03400.0398
Flaga RUBRosjaRUB0.05600.0618
Flaga DKKDaniaDKK0.59500.6100
Flaga NOKNorwegiaNOK0.37500.3950
Flaga SEKSzwecjaSEK0.39800.4130
Flaga CADKanadaCAD2.77002.9200
Flaga AUDAustraliaAUD2.38002.5300
Flaga TRYTurcjaTRY0.61000.7500
Flaga ILSIzraelILS0.96001.1500
Flaga AEDEmiratyAED0.90001.0800
Flaga CNYChinyCNY0.47000.5380
Flaga THBTajlandiaTHB0.12000.1379
Flaga ALLAlbaniaALL0.03000.0399
Flaga GELGruzjaGEL1.30001.5000
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM2.15002.3800
Flaga MKDMacedoniaMKD0.06000.0750
Flaga RSDSerbiaRSD0.03000.0400
Flaga ISKIslandiaISK0.02720.0345
Flaga INRIndieINR0.04850.0595
Flaga EGPEgiptEGP0.22000.3200
Flaga VNDWietnamVND0.0001600.000195
Flaga BRLBrazyliaBRL0.81001.1300
Flaga PHPFilipinyPHP0.07000.0850
Flaga MXNMeksykMXN0.19500.2290
Flaga DOPDominikanaDOP0.07100.0880
Flaga MYRMalezjaMYR0.85001.0400
Flaga SGDSingapurSGD2.71002.9400
Flaga HKDHongkongHKD0.45000.5400
Flaga IDRIndonezjaIDR0.0002000.000320
Flaga MADMarokoMAD0.39000.4550
Flaga JODJordaniaJOD5.31006.3400
Flaga TNDTunezjaTND1.26001.5800
Flaga SCRSeszeleSCR0.27100.3350
Flaga NZDNowa ZelandiaNZD2.31002.6300
Flaga MVRMalediwyMVR0.24500.2900
Flaga LKRSri LankaLKR0.02000.0248
Aktualizacja: 2020-03-30 14:10:31


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. ROŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 577 692 333
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

GODZINY OTWARCIA:
pon. - sob. 10:00 - 18:00
niedziela zamknięte

facebook

kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij