Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 4 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.19000.1990
Flaga HUFWęgryHUF0.01170.0125
Flaga HRKChorwacjaHRK0.64000.6790
Flaga BGNBułgariaBGN2.45002.5900
Flaga RONRumuniaRON0.92001.0800
Flaga UAHUkrainaUAH0.10000.1198
Flaga JPYJaponiaJPY0.03250.0370
Flaga RUBRosjaRUB
Flaga DKKDaniaDKK0.62000.6390
Flaga NOKNorwegiaNOK0.45700.4770
Flaga SEKSzwecjaSEK0.42700.4470
Flaga CADKanadaCAD3.49003.5900
Flaga AUDAustraliaAUD3.15003.2500
Flaga TRYTurcjaTRY0.26000.3900
Flaga ILSIzraelILS1.17001.3600
Flaga AEDEmiratyAED1.01001.2500
Flaga CNYChinyCNY0.61000.6790
Flaga THBTajlandiaTHB0.13200.1490
Flaga ALLAlbaniaALL0.04000.0488
Flaga GELGruzjaGEL1.65001.8700
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM2.46002.6800
Flaga MKDMacedoniaMKD0.07600.0930
Flaga RSDSerbiaRSD0.03700.0580
Flaga ISKIslandiaISK0.03100.0420
Flaga INRIndieINR0.04500.0590
Flaga EGPEgiptEGP0.27000.3400
Flaga VNDWietnamVND0.0002000.000255
Flaga BRLBrazyliaBRL0.70001.1000
Flaga PHPFilipinyPHP0.05100.0970
Flaga MXNMeksykMXN0.20500.2450
Flaga DOPDominikanaDOP0.07500.0950
Flaga MYRMalezjaMYR0.71001.0150
Flaga SGDSingapurSGD2.82003.1500
Flaga HKDHongkongHKD0.45100.6300
Flaga IDRIndonezjaIDR0.0002100.000385
Flaga MADMarokoMAD0.40000.4900
Flaga JODJordaniaJOD6.33006.4800
Flaga TNDTunezjaTND1.13001.7800
Flaga SCRSeszeleSCR0.21000.3180
Flaga NZDNowa ZelandiaNZD2.71003.0000
Flaga MVRMalediwyMVR0.21000.2900
Flaga LKRSri LankaLKR0.01500.0280
ArmeniaAMR0.00770.0098
Aktualizacja: 2022-08-16 10:44:56


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. ROŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 537 465 222
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

Regon: 271525540

KRS: 0000049972

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 21:00

 

Bank Pekao SA - 46 1240 4650 1111 0010 7068 7665

Bank Santander - 94 1090 1665 0000 0001 4928 6663

Bank ING - 37 1050 1214 1000 0007 0130 2846

Bank PKO BP - 09 1020 2906 0000 1202 0453 4194

 

facebook 

 kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij