Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 1 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.16300.1698
Flaga HUFWęgryHUF0.01260.0137
Flaga HRKChorwacjaHRK0.57000.5890
Flaga BGNBułgariaBGN2.18002.2800
Flaga RONRumuniaRON0.91000.9800
Flaga UAHUkrainaUAH0.15200.1689
Flaga JPYJaponiaJPY0.03400.0369
Flaga RUBRosjaRUB0.05600.0638
Flaga DKKDaniaDKK0.55800.5680
Flaga NOKNorwegiaNOK0.42000.4290
Flaga SEKSzwecjaSEK0.39200.4020
Flaga CADKanadaCAD2.83002.9300
Flaga AUDAustraliaAUD2.53002.6300
Flaga TRYTurcjaTRY0.65000.7500
Flaga ILSIzraelILS1.08001.1500
Flaga AEDEmiratyAED1.02001.1400
Flaga CNYChinyCNY0.51000.5520
Flaga THBTajlandiaTHB0.12500.1379
Flaga ALLAlbaniaALL0.03000.0399
Flaga GELGruzjaGEL1.30001.4800
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM2.15002.3900
Flaga MKDMacedoniaMKD0.06000.0750
Flaga RSDSerbiaRSD0.03000.0400
Flaga ISKIslandiaISK0.03000.0345
Flaga INRIndieINR0.05100.0595
Flaga EGPEgiptEGP0.22000.3200
Flaga VNDWietnamVND0.0001600.000195
Flaga BRLBrazyliaBRL0.95001.1300
Flaga PHPFilipinyPHP0.07000.0850
Flaga MXNMeksykMXN0.19500.2290
Flaga DOPDominikanaDOP0.07200.0890
Flaga MYRMalezjaMYR0.85001.0500
Flaga SGDSingapurSGD2.81002.9400
Flaga HKDHongkongHKD0.45000.5500
Flaga IDRIndonezjaIDR0.0002000.000310
Flaga MADMarokoMAD0.39000.4600
Flaga JODJordaniaJOD5.45005.8300
Flaga TNDTunezjaTND1.30001.5900
Flaga SCRSeszeleSCR0.27000.3370
Nowa ZelandiaNZD2.47002.6300
Aktualizacja: 2020-01-17 12:26:42


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. ROŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 577 692 333
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

GODZINY OTWARCIA:
pon. - pt. 10:00 - 21:00
sobota 9:00 - 21:00
niedziela handlowa 9:00 - 20:00

facebook

kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij