Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 1 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.16100.1685
Flaga HUFWęgryHUF0.01290.0136
Flaga HRKChorwacjaHRK0.58000.6190
Flaga BGNBułgariaBGN2.18002.2800
Flaga RONRumuniaRON0.91000.9800
Flaga UAHUkrainaUAH0.15600.1710
Flaga JPYJaponiaJPY0.03450.0378
Flaga RUBRosjaRUB0.05950.0625
Flaga DKKDaniaDKK0.56800.5780
Flaga NOKNorwegiaNOK0.41600.4310
Flaga SEKSzwecjaSEK0.38800.4020
Flaga CADKanadaCAD2.86002.9600
Flaga AUDAustraliaAUD2.55002.6500
Flaga TRYTurcjaTRY0.71000.7800
Flaga ILSIzraelILS1.11001.1900
Flaga AEDEmiratyAED1.01001.1100
Flaga CNYChinyCNY0.53000.5750
Flaga THBTajlandiaTHB0.12500.1399
Flaga ALLAlbaniaALL0.03200.0410
Flaga GELGruzjaGEL1.30001.5100
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM2.15002.3900
Flaga MKDMacedoniaMKD0.06000.0750
Flaga RSDSerbiaRSD0.03000.0400
Flaga ISKIslandiaISK0.03000.0345
Flaga INRIndieINR0.05100.0595
Flaga EGPEgiptEGP0.22000.3200
Flaga VNDWietnamVND0.0001600.000195
Flaga BRLBrazyliaBRL0.95001.1300
Flaga PHPFilipinyPHP0.07000.0830
Flaga MXNMeksykMXN0.19200.2130
Flaga DOPDominikanaDOP0.07200.0890
Flaga MYRMalezjaMYR0.85001.0500
Flaga SGDSingapurSGD2.72002.8200
Flaga HKDHongkongHKD0.45000.5500
Flaga IDRIndonezjaIDR0.0002000.000310
Flaga MADMarokoMAD0.39000.4600
JordaniaJOD5.45005.9600
TunezjaTND1.30001.5900
SeszeleSCR0.27000.3370
Aktualizacja: 2019-10-12 17:51:36


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. ROŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 577 692 333
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

GODZINY OTWARCIA:
pon. - pt. 10:00 - 21:00
sobota 9:00 - 21:00
niedziela handlowa 9:00 - 20:00

facebook

kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij