Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 1 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.16300.1695
Flaga HUFWęgryHUF0.01310.0139
Flaga HRKChorwacjaHRK0.58000.6190
Flaga BGNBułgariaBGN2.18002.3100
Flaga RONRumuniaRON0.91000.9800
Flaga UAHUkrainaUAH0.15400.1680
Flaga JPYJaponiaJPY0.03600.0379
Flaga RUBRosjaRUB0.05800.0625
Flaga DKKDaniaDKK0.57300.5830
Flaga NOKNorwegiaNOK0.43000.4400
Flaga SEKSzwecjaSEK0.39600.4060
Flaga CADKanadaCAD2.87002.9700
Flaga AUDAustraliaAUD2.58002.6800
Flaga TRYTurcjaTRY0.70000.7700
Flaga ILSIzraelILS1.03001.1200
Flaga AEDEmiratyAED1.04001.1100
Flaga CNYChinyCNY0.53000.5690
Flaga THBTajlandiaTHB0.12500.1399
Flaga ALLAlbaniaALL0.03000.0390
Flaga GELGruzjaGEL1.30001.4900
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM2.15002.3900
Flaga MKDMacedoniaMKD0.06000.0750
Flaga RSDSerbiaRSD0.03000.0400
Flaga ISKIslandiaISK0.02800.0380
Flaga INRIndieINR0.05100.0595
Flaga EGPEgiptEGP0.22000.2900
Flaga VNDWietnamVND0.0001500.000195
Flaga BRLBrazyliaBRL0.90001.1100
Flaga PHPFilipinyPHP0.07000.0830
Flaga MXNMeksykMXN0.19200.2130
Flaga DOPDominikanaDOP0.07200.0890
Flaga MYRMalezjaMYR0.85001.0500
Flaga SGDSingapurSGD2.72002.8000
Flaga HKDHongkongHKD0.45000.5500
Flaga IDRIndonezjaIDR0.0002000.000320
Flaga MADMarokoMAD0.3900000.460000
JordaniaJOD5.4500005.960000
Aktualizacja: 2019-09-19 16:14:58


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. ROŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 577 692 333
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

GODZINY OTWARCIA:
pon. - pt. 10:00 - 21:00
sobota 9:00 - 21:00
niedziela handlowa 9:00 - 20:00

facebook

kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij